شیوه های ارسال کالا

Delivery Method

 • کاربران آرموت دیجیتال هنگام انجام مراحل ثبت سفارش طبق یکی از سه روش‌ زیر که در حال حاضر موجود است ، بسته به انتخابی که انجام می دهند سفارش خود را دریافت خواهند کرد .
 • زمان دریافت سفارش برای هر یک از روشهای ارسال از چند ساعت تا چند روز متغیر خواهد بود.
 •  لازم به ذکر است که  زمان‌های اعلام شده برای شیوه‌های مختلف ارسال در روزهای عادی سال بوده و بدیهیست در ایام تعطیلی به مناسبت های گوناگون یا شرایط ویژه ممکن است تغییر کند.

ارسال اکسپرس :

در حال حاظر ارسال فوری توسط پیک‌های آرموت دیجیتال فقط برای کاربران ساکن شهر تبریز قابل انتخاب و استفاده می‌باشد.

در صورت انتخاب این شیوه ارسال، سفارش شما در کمترین زمان ممکن و در‌‌ همان روز به شما تحویل داده خواهد شد. لازم به ذکر است جهت استفاده از شیوه ارسال اکسپرس و دریافت سفارش در همان روز ، ثبت نهایی سفارش باید حداکثر تا ساعت ساعت 15:00 هر روز کاری انجام شود. بدیهیست سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت نهایی آنها انجام پذیرد ، در اولین ساعت کاری روز بعد نسب به ارسال آن سفارشات اقدام خواهد شد.

نکات قابل توجه :

 • لازم به ذکر است مامورین ارسال آرموت دیجیتال کالای سفارش داده شده را صرفا با اخذ و رویت کارت شناسایی معتبر تحویل خواهند داد .
 • کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده که نام آن در فاکتور قید شده است باشد ، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
 • چنانچه فردی که کالا را سفارش و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده و تمایل داشته باشد که کالا تحویل فرد دیگری شود ، باید نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید ، در غیر اینصورت مامورین آرموت دیجیتال از تحویل کالا معذور بوده و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.
 • مامورین آرموت دیجیتال به هیچ وجه اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در جلوی درب اصلی ساختمان تحویل دهند.
 • هزینه ارسال اکسپرس برای سفارشات زیر صد و  پنجاه هزار تومان در تبریز مبلغ ثابت 8000  تومان میباشد ، و بالاتر از صد و پنجاه هزار تومان رایگان خواهد بود.
 • زمان تحویل سفارشات از ساعت 17 الی 20 همان روز می باشد.

ارسال پیشتاز:

کاربرانی که ساکن دیگر نکات ایران غیر از شهر تبریز هستند می توانند با انتخاب گزینه ارسال پیشتاز ، کالای خود را درب منزل دریافت نمایند.

در صورت انتخاب این شیوه و ثبت سفارش قبل از ساعت 14:00 هر روز کاری ، سفارش شما در‌‌ همان روز آماده ارسال و تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

بر اساس فاصله شما از شهر تبریز ممکن است زمان تحویل کالا به شما توسط شرکت پست بین 24 الی 72 ساعت متغیر باشد.

نکات قابل توجه :

 • هزینه ارسال با پست پیشتاز برای سفارشات زیر صد و پنجاه هزار تومان مبلغ ثابت 10.000 تومان می باشد ، و بالاتر از صد و پنجاه هزار تومان رایگان خواهد بود.
 • جهت پیگیری و اطلاع از وضعیت ارسال سفارش با در دست داشتن شماره مرسوله که از طریق پیامک به شما ارسال شده است روی دکمه زیر کلیک کنید.

ارسال سریع :

کاربرانی که خواهان دریافت سریعتر سفارشات خود هستند می توانند با انتخاب گزینه ارسال سریع در عرض 24 ساعت کاری بسته سفارشی خود را درب منزل دریافت کنند.

در صورت انتخاب این شیوه و ثبت سفارش قبل از ساعت 14:00 هر روز کاری ، سفارش شما در‌‌ همان روز آماده ارسال و تحویل شرکت تیپاکس خواهد شد.

نکات قابل توجه :

 • هزینه ارسال سریع سفارشات توسط شرکت تیپاکس برای سفارشات زیر صد و پنجاه هزار تومان مبلغ ثابت 20.000 تومان می باشد ، و بالاتر از صد و پنجاه هزار تومان رایگان خواهد بود.
 • جهت پیگیری و اطلاع از وضعیت ارسال سفارش با در دست داشتن شماره رهگیری که از طریق پیامک به شما ارسال شده است روی دکمه زیر کلیک کنید.