راهنمای پرداخت وجه سفارش

Payment Guide

پرداخت آنلاین

کاربران آرموت دیجیتال می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود بر روی وبسایت و با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شتاب که امکان تخصیص رمز دوم به آنها وجود دارد اقدام به خرید اینترنتی نموده و هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

هنگام ثبت سفارش چنانچه ساکن شهر هایی بجز شهر تبریز هستید با انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی و بعد از وارد شدن به درگاه بانکی ، اطلاعات پرداخت خود را وارد و عملیات پرداخت خود را انجام خواهید داد.

با پرداخت هزینه سفارش پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

جهت انجام پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

  •  کارت بانکی دارای شماره کارت 16 رقمی  (شماره چاپ شده بر روی کارت )
  •  رمز دوم کارت :   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
    برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی رمز خود را انتخاب کنید.
  • دریافت رمز دوم پویا : شما می توانید در صورت نداشتن رمز دوم کارت هنگام وارد کردن گزینه رمز دوم کارت در درگاه بانکی با زدن دکمه درخواست رمز دوم پویا آن را بلافاصله از طریق پیام کوتاه دریافت و وارد کنید.
  • CVV2 : ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی و با همان نام درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد ) 
  • تاریخ انقضاء :   (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی که روی آن حک شده است).

نکات قابل توجه

  • در بعضی از موارد و زمانی که شما در حال پرداخت مبلع سفارش خود از طریق درگاه اینترنتی هستید این امکان وجود دارد تا بنا به دلایل متعدد نظیر قطعی موقت در ارتباطات میان سرور‌های بانک با سایت‌ها یا اختلال در سیستم بانکی ، پرداخت شما با موفقیت انجام نشده و در عین حال وجه تراکنش از حساب شما کسر شده باشد ، در این شرایط شما پول خود را از دست نداده اید ، درگاه های بانکی امن بوده و هیچ پولی از حساب شما بدون واریز متقابل آن به حساب آرموت دیجیتال کسر نخواهند کرد و بازگشت مبلغ شما از طرف بانک تضمین شده است و نهایتا ظرف مدت 72 ساعت به حساب شما برگشت خواهد شد. بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی آرموت دیجیتال مسئولیتی در قبال این موارد نداشته و کاربر می‌بایست مراتب را از بانک سرویس دهنده پیگیری نماید.
  • در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن‌ها بصورت آنلاین بوده، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده اجباری است.
  • چنانچه فردی که کالا را سفارش و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده و تمایل داشته باشد که کالا تحویل فرد دیگری شود ، باید نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید ، در غیر اینصورت مامورین آرموت دیجیتال از تحویل کالا معذور بوده و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.